تغییرات پیش رو برای برخی از سرویس ها

اطلاعیه مهم در رابطه با تغییرات سرور 50 و spring به اطلاع شما  پارس نوین سروری های عزیز که در حال میزبانی برروی این دو سرور هستید میرسانیم : باتوجه به تهیه سرور های جدید از دیتاسنتر هتزنر آلمان ، ... ادامه مطلب »

اطلاعیه دان تایم دیتاسنتر برج میلاد

با سلام و احترام کاربران گرامی با توجه به مشکلات تامین امپر برق که در دیتاسنتر برج میلاد ایجاد شده است  ، به جهت جلوگیری از  صدمه به دیوایس های سخت افزاری و شبکه مجبور به جابجایی فورس برای ... ادامه مطلب »

شبکه جدید، در دیتاسنتر برج میلاد !

رونمایی از سررو ها جدید پارس نوین سرور  با ترافیک نامحدود و پورت 10 گیگ و هارد های پر سرعت SSD ✅فروش ویژه و فوقالعاده سرور های مجازی اینترنت ایران ، دیتاسنتر برج ... ادامه مطلب »

هاست اسپانسری

هاست اسپانسری پارس نوین سرور  اسپانسر یا حامی ماله که به انگلیسی (به انگلیسی: Sponsor)  نامیده می شود شرکتی است که فعالیت ها و یا کارهای خاصی را از جنبه های مختلفی حمایت و پشتیبانی می کند. (ویکی ... ادامه مطلب »

اطلاعیه تغییر سرور ۵۰ آلمان – دیتاسنتر هتزنر

اطلاعیه تغییر سرور ۵۰ آلمان – دیتاسنتر هتزنر    به اطلاع  تمامی کاربران عزیزان می رسانیم. به جهت افزایش سطح کیفیت سرویس دهی و خدمات به شما عزیزان در خارج از کشور ، از دیتاسنتر هتزنر آلمان ... ادامه مطلب »

اطلاعیه بروزسانی شبکه ( قطعی زمان بندی شده )

 اطلاعیه کاربران گرامی که سرویس های آنها در شبکه برج میلاد میلاد پارس نوین سرور  میزبانی میشود . امشب ساعت  12:05 دقیقه بامداد ( امشب ) الی ساعت 2 بامداد  شاهد قطعی بر روی شبکه خواهند بود . این قطعی ... ادامه مطلب »